Karkasonas bērni

the-kids-of-carcassonneParasto Carcassonne var spēlēt sākot no 8 gadiem (kaut es mēģinu jau tagad spēlēt ar savu 5-gadīgo dēlu). Bet ja bērnam vēl ir tikai 4, un viņš arī grib spēlēt Karkasonu, ir vērts iegādāties Karkasonas “bērnu versiju” – “Karkasonas bērni” (“The Kids of Carcassonne”). Tiesā, šo neatkarīgo spēli izdomāja cits autors – Marco Teubner, bet pēc Hans im Glück licences.

Princips ir ļoti vienkāršs: uz lauciņiem visās pusēs ir tikai ceļi, tātad lauciņš der jebkurā vietā. Uz ceļiem ir uzzīmēti bērni četrās krāsās. Tikko kāds ceļš ir pabeigts, var uzlikt savu figūriņu uz attiecīga krāsa bērna attēlu. Uzvar tas, kuram pirmajam izdosies uzlikt visas savas figūriņas uz spēles laukuma.

Bērni ļoti ātri saprot spēles noteikumus, un diezgan ātri arī spēles taktiku. Arī pieaugušiem nebūs garlaicīgi! Rekomendēju visiem, kam ir bērni 4-8 gadu vecumā.

Te būs arī detalizētie spēles noteikumi.The Kids of Carcassonne

One comment

  1. Sergejs says:

    Когда в следующий раз нашим детям будем покупать очередной бестолковый Бакуган, советую остановится! Распечатать купон на этом сайте дающий скидку 7% и съездить в магазин ЛУДО, где можно купить эту замечательную развивающую игру! Она Вам подарит много интересных вечеров, а Ваш малыш Вам обязательно потом скажет спасибо! Удачных нам всем покупок. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *