Atskaite par Carcassonne vakaru (17.01.2014)

Esiet sveicināti mūsu Carcassonne vakara tradicionālajā reportāžā!

Arī jaunajā gadā mūsu vakarus turpina apmeklēt jaunie dalībnieki. Šoreiz tādi bija veseli 5 cilvēki! Izmēģinājām paplašinājumu “Skola”, ko man nesen atsūtīja no Vācijas, ka arī uzspēlējām Carcassonne ziemas versiju ar paplašinājumu “Piparkūku vīriņš”.

Pirmajai spēlei paņēmām sekojošus paplašinājumus: “Skola”, “Aplencēji”, “Pavadonis”, “Tirgotāji un Celtnieki”, bet īpašam asumam pievienojām paplašinājumu “Tornis”.
1st game
Spēle tiešām sanāca ļoti asa, daudziem objektiem vairākkārt mainījās īpašnieki, dabūt punktus bija ļoti grūti, gan torņu, gan aplencēju dēļ. Beigās man izdevās uzvarēt, galvenokārt pateicoties labi izvietotam zemniekam (+24 punkti) un preču žetoniem (+20 punkti).
1st game final
Pelēkais (Andrejs) – 112, Dzeltenais (Edgars) – 76, Zaļais (Igors) – 70, Melnais (Jekaterina) – 49, Zilais (Jurijs) – 44, Sarkanais (Ruslans) – 41.

Tajā pašā laikā pie cita galdiņa notika duelis ziemas apstākļos: tika spēlēta Carcassonne Winter Edition kopā ar paplašinājumu “Gingerbread man” (“Piparkūku vīriņš”).
2nd game
Lauciņi ir ļoti skaisti uzzīmēti, kā arī Piparkūku vīriņš dod tikai bonusus – kas vēl ir vajadzīgs ziemas vakaram?! Šajā duelī veiksmīgāks bija Roberts.
2nd game final
Dzeltenais (Roberts) – 152, Zaļais (Dagnis) – 145.

Pēc tam nolēmām uzspēlēt vēl vienu Carcassonne “spin-off’u” – Carcassonne Dienvīdu jūras. Visi, izņemot mani spēlēja to pirmo reizi, un spēlētājiem tā patika. Uzspēlējām divas spēles, otru – ar paplašinājumu “Piektdiena”.
3rd game
Pirmajā spēlē man izdevās pabeigt trīs tirgus (klostera analogs), kas deva man trīs bezmaksas kuģus, kā arī uzvaru visā spēlē.
3rd game final
Sarkanais (Andrejs) – 37, Zaļais (Dagnis) – 20, Zilais (Roberts) – 20, Dzeltenais (Edgars) – 12.

Otrajā partijā uzvaru dabūja Edgars.
4th game final
Dzeltenais (Edgars) – 37, Zaļais (Dagnis) – 29, Sarkanais (Andrejs) – 23, Zilais (Roberts) – 20.

Februārī mēs plānojam rīkot Carcassonne mini-turnīru ar paplašinājumiem, līdzīgi tam, kāds bija pagājušogad. Sekojiet līdzi informācijai!

Uz tikšanos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *