Jaunā spēle no Carcassonne pasaules

Carcassonne SudseeŠogad Esenē Hans im Glück prezentēs jaunu spēli no Carcassonne pasaules, kas būtībā ir Carcassonne spin-off. Nosaukums: “Karkasonas dienvidu jūras” (Carcassonne South Seas). Princips būs līdzīgs kā Carcassonne, spēlētāji uzliek lauciņus, būvē objektus (salas, tiltus u.c.), bet punktu vietā saņem dažādas preces: banānus, čaulas un zivis, un sūta tās ar kuģiem, saņemot speciālus kuģu žetonus. Tie kuģu žetoni spēles beigās dod uzvaras punktus. Spēles noformējums man patika (vismaz pēc bildēm), un tā kā es nolēmu braukt uz Eseni, es noteikti nopirkšu šo spēli un mēs to varēsim izmēģināt kādā no Carcassonne vakariem. Amerikāņu izdevniecības Z-man Games mājaslapā var apskatīties Carcassonne South Seas bildes un īsu aprakstu angļu valodā.

Savukārt iepriekš anonsētais jaunais Carcassonne paplašinājums no Spielbox patiesībā nebūs tik jauns: Spielbox kopā ar savu žurnālu izplatīs mums jau zināmu paplašinājumu “Vēju rozes” (Wind Roses).

Oktobrī mums arī ir paredzēts Carcassonne vakars. Sekojiet līdzi informācijai par konkrēto datumu.

2 comments

  1. Pichs says:

    Oktobrī būs vakars?

  2. MrNumbers says:

    Slikta ziņa, ka, diemžēl, oktobrī vakars nesanāk (visi “Ludo” darbinieki ir aizņemti ar Esenes izstādi). Bet tagad laba ziņa – vakars notiks jau nākošajā piektdienā, 01.11.2013.! Rīt būs oficiālais paziņojums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *