Jaunie Carcassonne paplašinājumi

Tuvākajā laikā mūs gaida jaunie paplašinājumi no Hans im Glück un Spielbox. Daži no tiem jau ir nopublicēti, daži tika izplatīti Spiel 2012 Esenē, bet cerēsim, ka tie kādreiz nonāks arī līdz Latvijai.

Pirmkārt, “Carcassonne Ziemas izlaidums” (“Carcassonne Winter Edition”), kas līdz šim bija pieejams tikai lejuplādei, tagad tiks publicēts arī kā atsevišķa spēle, precīzāk, kā spēles aizvietojums, gluži kā tas bija ar “Laimes ratu”. Šajā spēlē tiks iekļauts paplašinājums “Piparkūku vīriņš” (“The Gingerbread Man”), kas iekļauj 12 jaunus lauciņus un vienu jaunu neitrālu figūriņu. Noteikumi tiks precizēti. Izskatās diezgan stilīgi:

Otrkārt, Spielbox ir nopublicējis savu jaunu paplašinājumu “Mājas” (“The Houses”). Katram spēlētājam tiek iedots vienāds dažādu mājiņu skaits. Tās var izlikt uz jebkura lauciņa uz spēles laukuma. Pabeidzot objektu, kas iekļauj lauciņu ar tādu mājiņu, spēlētājs iegūst papildus punktus. Pilnie noteikumi drīz tiks pārtulkoti un nopublicēti šeit.

Trešais jaunais paplašinājums saucās “Vējroze” (“Windrose”). Pievieno 6 jaunus lauciņus spēlei. Divi lauciņi nosaka pasaules daļas, pārējie ir jāliek attiecīgi konkrētai debess pusei. Precīzie noteikumi būs pieejami vēlāk.

One comment

  1. Sergejs says:

    Зимнее дополнение просто чудо! Каркассон оживает – лето проходит, города, дороги и земли покрываются снегом. Зимняя версия каркассона выглядит удачным подарком на рождественские праздники! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *